Dominik Strzelec ambasadorem marki Drewnochron

Popularny projektant ogrodów, Dominik Strzelec, od 2023 roku jest ambasadorem marki Drewnochron. W ramach współpracy edukuje, jak dbać o drewno, by na długo mogło zachować funkcjonalność i cieszyć swoim niepowtarzalnym pięknem. Ważnym elementem wspólnych działań marki i Dominika Strzelca jest cykl filmów prezentujących sposoby na skuteczne i efektowne zabezpieczenie drewna w przydomowej przestrzeni.

Dominik Strzelec ambasadorem marki Drewnochron
Dominik Strzelec ambasadorem marki Drewnochron.

Pielęgnacja huśtawki ogrodowej

Konserwacja huśtawki ogrodowej przy użyciu Drewnochron Impregnat Eco & Protection.

Sezon wiosenno-letni, z racji sprzyjającej aury oraz pięknych kolorów w przyrodzie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz. Obiad na tarasie, czy też relaks z książką na huśtawce, to momenty, na które czekamy z utęsknieniem. Architektura ogrodowa jest jednak nierzadko wystawiona na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i dlatego potrzebuje odpowiedniej ochrony. Sprawdź, jak Dominik Strzelec odnowił drewnianą huśtawkę, zapewniając jej piękny wygląd i długotrwałe zabezpieczenie.

Renowacja ławki ogrodowej

Pielęgnacja ławki ogrodowej przy użyciu Drewnochron Impregnat Extra Powłókotwórczy.

Drewniana ławka to nieodzowny element w ogrodzie czy na tarasie.  Aby zachować jej szlachetny kolor i urok przez wiele lat, warto skorzystać z odpowiednich produktów do pielęgnacji i ochrony drewna. Dominik Strzelec przeprowadził renowację ławki, wybierając Drewnochron Impregnat Extra Powłokotwórczy, który przywrócił jej pierwotny blask i zabezpieczył przed wodą.

Odnowienie donicy ogrodowej

Renowacja donicy ogrodowej przy pomocy Drewnochron Lakierobejca 2 w 1.

Drewniane donice, niezależnie od wybarwienia drewna, pięknie komponują się z posadzonymi w nich kwiatami czy warzywami. Aby przez lata pełniły swoją funkcję, wymagają solidnego zabezpieczenia. Tym razem Dominik Strzelec sięgnął po Drewnochron Lakierobejcę 2w1, która zapewniła drewnu ochronę przed promieniami słonecznymi, jednocześnie podkreślając jego naturalne usłojenie.

Konserwacja skrzyni ogrodowej

Pielęgnacja skrzyni ogrodowej przy pomocy Drewnochron Olej do Drewna.

Drewniana skrzynia może służyć do przechowywania np. narzędzi ogrodowych, a przykryta poduszkami może stać się wygodnym siedziskiem. Niezależnie od funkcji, którą pełni, na zewnątrz jest narażona na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, które negatywnie mogą wpłynąć na jej wygląd. Odpowiednio przeprowadzone zabezpieczenie przy użyciu Drewnochron Olej do Drewna pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek i na długo zachować trwałość drewnianej powierzchni.

Renowacja domku dla ptaków

Odnowienie domku dla ptaków przy użyciu Drewnochron Impregnat Eco & Protection.

Obserwacja ptaków posilających się w przydomowym karmniku to czysta przyjemność. Wydawać by się mogło, że ten niewielki element architektury ogrodowej nie wymaga renowacji, ale wystawiony na trudne warunki pogodowe, po kilku sezonach może stracić swój urok. Aby zapewnić domkowi dla ptaków piękny kolor i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, warto postawić na Drewnochron Impregnat Eco&Protection. Tak właśnie zrobił Dominik Strzelec. Poznaj jego skuteczne metody zabezpieczania drewnianego karmnika.

Zostało dodane do zapisanych. *
Zostało usunięte z zapisanych. *