Wczytujemy stronę
Dominik Strzelec ambasadorem marki Drewnochron

Dominik Strzelec ambasadorem marki Drewnochron


Dominik Strzelec ambasadorem marki Drewnochron

Popularny projektant ogrodów, Dominik Strzelec, został ambasadorem marki Drewnochron. W ramach współpracy będzie edukował, jak dbać o drewno w przydomowej przestrzeni, by na długo mogło zachować funkcjonalność i cieszyć swoim niepowtarzalnym pięknem. Ważnym elementem wspólnych działań jest cykl filmów prezentujących sposoby na skuteczne i efektowne zabezpieczenie drewna w przydomowej przestrzeni.

Dominik Strzelec niejednokrotnie potwierdził, że doskonale zna się na drewnie i ma świadomość, jak ważna jest jego solidna ochrona, by w długim okresie mogło ono zachować swoje walory funkcjonalne i estetyczne. Jednocześnie ma przy tym wiele ciekawych pomysłów na łatwe i efektowne zmiany wokół domu. Dominik Strzelec dowodzi, że z wykorzystaniem produktów Drewnochron pielęgnacja drewna nie musi być trudna - wystarczą dobre chęci i odrobina czasu. Pokazuje też, jak dobrać produkty i kolory, by drewno mogło zachować swoje piękno i naturalny charakter.

Zapraszamy do obejrzenia naszego cyklu filmów poradnikowych z udziałem Dominika Strzelca – ambasadora marki Drewnochron.

 

 

 

 

 

 

 

Nasze inne marki