Wczytujemy stronę
Drewnochron w "Polowaniu na ogród"

Drewnochron w "Polowaniu na ogród"


„Polowanie na ogród” z Drewnochronem

Zapraszamy do oglądania nowego sezonu programu

 

Zapraszamy do oglądania odcinków 9 sezonu programu „Polowanie na ogród”, w którym prowadzący Dominik Strzelec wraz z profesjonalną ekipą przeprowadzą efektowne metamorfozy zaniedbanych przydomowych przestrzeni.

Ogród to wyjątkowe miejsce, w którym oprócz roślin coraz częściej zastosowanie znajdują piękne meble i obiekty małej architektury. To właśnie one nadają całości wyjątkowy charakter, przy okazji podkreślając funkcjonalność i wygląd drewna. Piękny efekt i trwałość przestrzeni drewnianych uzyskamy przy odpowiednim zabezpieczeniu i pielęgnacji. Pamiętają o tym specjaliści, którzy w programie sięgną po sprawdzone produkty do ochrony i dekoracji drewna marki Drewnochron.

W tej serii, Dominik Strzelec wraz ze swoją niezawodną drużyną, ponownie zaskoczy widzów inspirującymi ogrodowymi metamorfozami. Podzieli się przy tym cennymi poradami, dzięki którym każdy, nawet początkujący miłośnik ogrodów, będzie mógł urządzić swoją przydomową przestrzeń w estetyczny i oryginalny sposób. Prowadzący udowodni, że zaaranżowanie wymarzonego miejsca do relaksu jest możliwe w krótkim czasie i nie musi pociągać za sobą wysokich kosztów.

Premierowe odcinki nowego sezonu „Polowania na ogród” od 03.06 można oglądać na antenie TVN, w soboty o godz. 13:30.  

Powtórki odcinków: 
w soboty, o godz. 07:30.

ODC.1
W premierowym odcinku dziewiątego sezonu „Polowanie na Ogród”, Dominik Strzelec przeprowadził oryginalną metamorfozę pięćdziesięciometrowego ogródka Doroty. Z nieuporządkowanej dzikiej zieleni prowadzący stworzył oazę spokoju, o której bohaterka zawsze marzyła. Ogródek zyskał piękne schody, które umożliwiły Dorocie bezpieczne zejście z balkonu do zieleni, a przydomowa przestrzeń została wzbogacona o nowy drewniany taras, na którym postawiono przyciągające wzrok donice. Nowe miejsce nabrało świeżości i wyjątkowego charakteru.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Klomby zostały zagruntowane Lakierobejcą 2 w 1 w kolorze ciemny orzech, podkreślając naturalne usłojenie drewna.

ODC.2
Tym razem metamorfoza, którą ujrzeliśmy na ekranach była związana z niewielkim przyblokowym ogródkiem Kasi. Dominik Strzelec wraz z profesjonalną ekipą zmienili zagraconą przestrzeń w zielone miejsce do wypoczynku i pracy. Prowadzący sprawił, że bohaterka na nowo nauczyła się zajmować roślinami, które teraz bujnie rosną w jej ogrodzie. W zielonej przestrzeni stanął funkcjonalny taras z meblami ogrodowymi oraz wspaniała pergola, która uchroni przed wiatrem w chłodne dni.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Drewniane belki pod pergolę zostały zaimpregnowane Impregnatem Grunt R, a następnie pokryte Impregnatem Eco&Protection w kolorze 05 ciemny dąb, który zabezpiecza drewno przed grzybami i pleśnią.

ODC.3
W tym odcinku prowadzący zaskoczył nas zaskakującą przemianą zielonego ogródka. Z chaotycznej przestrzeni pełnej niepotrzebnych rzeczy powstało miejsce, w którym jego właściciel może cieszyć się porządkiem i przyjmować gości. Co jeszcze się zmieniło? Powstał kamienny taras wzbogacony o kolorowe kwiaty w donicach, a ogrodzenie zyskało nowy oryginalny kolor!

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Drewniany domek został pomalowany Impregnatem Extra Powłokotwórczym w kolorze mahoń, dzięki któremu powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody.

ODC.4
Metamorfoza wielkiego zaciemnionego ogrodu porośniętego bluszczem na tle starych drzew to prawdziwe wyzwanie dla prowadzącego. Jak z tym zadaniem poradzi sobie Dominik i jego niezawodna ekipa? Będzie się działo! W ogródku zapanuje porządek i powstaną dwa osobne tarasy połączone kamienną ścieżką. Dodatkowo, pojawią się stylowe meble boho, które rozjaśnią przestrzeń i wprowadzą do ogrodu głównej bohaterki wiele radości.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Taras został zagruntowany produktem Lakierobejca 2w1 ,który zabezpiecza drewno przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi jednocześnie pięknie podkreślając naturalne usłojenie.

ODC.5
W 5 odcinku Dominik Strzelec przeprowadzi oryginalną metamorfozę zaniedbanego ogródka Joanny. Bohaterka latami o własnych siłach próbowała doprowadzić zieloną przestrzeń do porządku, niestety bezskutecznie. Z pomocą przychodzi prowadzący, który zadba o jej wymarzone miejsce do relaksu i zaaranżuje piękny taras otoczony bujną roślinnością. Bohaterka pozna także skuteczne sposoby dbania o ogród, aby móc cieszyć się jego urodą przez długi czas.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Taras został pomalowany bezbarwnym Olejem do Drewna, który wzmacnia strukturę drewna i zapobiega rozsychaniu.

ODC.6
Odcinek 6 zaskoczy nas metamorfozą zaniedbanego ogródka, z którego powstanie przytulne i pełne zieleni miejsce do odpoczynku. Niezawodna ekipa zadba także o bezpieczeństwo budując nowe schody i poprawiając zejście do furtki. Dominik doradzi Monice, jak prawidłowo dbać o zieloną przestrzeń, aby służyła jej i dzieciom przez długie lata.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Doniczki zostały zabezpieczone Gruntem R, a następnie pomalowane preparatem Eco&Protection w kolorze dąb ciemny, zabezpieczając drewno przed grzybami pleśniowymi. Schody zostały pomalowane Olejem do Drewnaktóry zabezpiecza drewno przed działaniem czynników atmosferycznych.

ODC.7
W tym odcinku Prowadzącego czeka prawdziwe wyzwanie połączenia różnych pomysłów na ogród licznej rodziny Aleksandry i Tomasza! Na naszych oczach Dominik, przy wsparciu swojej niezawodnej ekipy, przeprowadzi tę wymagającą metamorfozę, w której między innymi powiększony zostanie taras, który zyska dodatkową funkcję jadalni oraz powstanie nowe miejsce do wypoczynku.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Klomby zostały zabezpieczone Gruntem R, a następnie pomalowane Impregnatem Extra Powłokotwórczym w kolorze białym, który zabezpiecza strukturę drewna na 7 lat.

ODC.8

Bohaterowie finałowego odcinka 9 sezonu „Polowania na ogród” chcieliby odświeżyć rodzinny ogródek zachowując przy tym jego obecną duszę. Prowadzący Dominik Strzelec na nowo zaaranżuje przestrzeń, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo całej rodzinie. Dzieci z kolei będą mogły cieszyć się nową piaskownicą. Oczywiście nie zabraknie też pięknych roślin.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Do zabezpieczenia drewnianych konstrukcji Dominik wybrał Drewnochron Impregnat Eco & Protection z technologią EXTREME AQUA STOP, która zabezpieczy drewno przed wnikaniem wody.

Premierowe odcinki nowego sezonu „Polowania na ogród” można oglądać już od 4.03 na antenie TVN Style w soboty o godz. 15:20
oraz
od niedzieli 12.03 o godz.10:25 na kanale HGTV

Powtórki odcinków:
TVN Style:

Niedziela o godz. 09:00,
Czwartek o godz. 20:20.

HGTV
Niedziela o godz. 10:55,
Poniedziałek o godz. 20:55,
Wtorek o godz. 15:15,
Piątek o godz. 17:50.

Nasze inne marki