Wczytujemy stronę
Drewnochron w "Polowaniu na ogród"

Drewnochron w "Polowaniu na ogród"


„Polowanie na ogród” z Drewnochronem

Zapraszamy do oglądania nowego sezonu programu

 

Zapraszamy do oglądania odcinków 9 sezonu programu „Polowanie na ogród”, w którym prowadzący Dominik Strzelec wraz z profesjonalną ekipą przeprowadzą efektowne metamorfozy zaniedbanych przydomowych przestrzeni.

Ogród to wyjątkowe miejsce, w którym oprócz roślin coraz częściej zastosowanie znajdują piękne meble i obiekty małej architektury. To właśnie one nadają całości wyjątkowy charakter, przy okazji podkreślając funkcjonalność i wygląd drewna. Piękny efekt i trwałość przestrzeni drewnianych uzyskamy przy odpowiednim zabezpieczeniu i pielęgnacji. Pamiętają o tym specjaliści, którzy w programie sięgną po sprawdzone produkty do ochrony i dekoracji drewna marki Drewnochron.

W tej serii, Dominik Strzelec wraz ze swoją niezawodną drużyną, ponownie zaskoczy widzów inspirującymi ogrodowymi metamorfozami. Podzieli się przy tym cennymi poradami, dzięki którym każdy, nawet początkujący miłośnik ogrodów, będzie mógł urządzić swoją przydomową przestrzeń w estetyczny i oryginalny sposób. Prowadzący udowodni, że zaaranżowanie wymarzonego miejsca do relaksu jest możliwe w krótkim czasie i nie musi pociągać za sobą wysokich kosztów.

ODC.5
W 5 odcinku Dominik Strzelec przeprowadzi oryginalną metamorfozę zaniedbanego ogródka Joanny. Bohaterka latami o własnych siłach próbowała doprowadzić zieloną przestrzeń do porządku, niestety bezskutecznie. Z pomocą przychodzi prowadzący, który zadba o jej wymarzone miejsce do relaksu i zaaranżuje piękny taras otoczony bujną roślinnością. Bohaterka pozna także skuteczne sposoby dbania o ogród, aby móc cieszyć się jego urodą przez długi czas.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Taras został pomalowany bezbarwnym Olejem do Drewna, który wzmacnia strukturę drewna i zapobiega rozsychaniu.

ODC.4
Metamorfoza wielkiego zaciemnionego ogrodu porośniętego bluszczem na tle starych drzew to prawdziwe wyzwanie dla prowadzącego. Jak z tym zadaniem poradzi sobie Dominik i jego niezawodna ekipa? Będzie się działo! W ogródku zapanuje porządek i powstaną dwa osobne tarasy połączone kamienną ścieżką. Dodatkowo, pojawią się stylowe meble boho, które rozjaśnią przestrzeń i wprowadzą do ogrodu głównej bohaterki wiele radości.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Taras został zagruntowany produktem Lakierobejca 2w1 ,który zabezpiecza drewno przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi jednocześnie pięknie podkreślając naturalne usłojenie.

ODC.3
W tym odcinku prowadzący zaskoczył nas zaskakującą przemianą zielonego ogródka. Z chaotycznej przestrzeni pełnej niepotrzebnych rzeczy powstało miejsce, w którym jego właściciel może cieszyć się porządkiem i przyjmować gości. Co jeszcze się zmieniło? Powstał kamienny taras wzbogacony o kolorowe kwiaty w donicach, a ogrodzenie zyskało nowy oryginalny kolor!

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Drewniany domek został pomalowany Impregnatem Extra Powłokotwórczym w kolorze mahoń, dzięki któremu powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody.

ODC.2
Tym razem metamorfoza, którą ujrzeliśmy na ekranach była związana z niewielkim przyblokowym ogródkiem Kasi. Dominik Strzelec wraz z profesjonalną ekipą zmienili zagraconą przestrzeń w zielone miejsce do wypoczynku i pracy. Prowadzący sprawił, że bohaterka na nowo nauczyła się zajmować roślinami, które teraz bujnie rosną w jej ogrodzie. W zielonej przestrzeni stanął funkcjonalny taras z meblami ogrodowymi oraz wspaniała pergola, która uchroni przed wiatrem w chłodne dni.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Drewniane belki pod pergolę zostały zaimpregnowane Impregnatem Grunt R, a następnie pokryte Impregnatem Eco&Protection w kolorze 05 ciemny dąb, który zabezpiecza drewno przed grzybami i pleśnią.

ODC.1
W premierowym odcinku dziewiątego sezonu „Polowanie na Ogród”, Dominik Strzelec przeprowadził oryginalną metamorfozę pięćdziesięciometrowego ogródka Doroty. Z nieuporządkowanej dzikiej zieleni prowadzący stworzył oazę spokoju, o której bohaterka zawsze marzyła. Ogródek zyskał piękne schody, które umożliwiły Dorocie bezpieczne zejście z balkonu do zieleni, a przydomowa przestrzeń została wzbogacona o nowy drewniany taras, na którym postawiono przyciągające wzrok donice. Nowe miejsce nabrało świeżości i wyjątkowego charakteru.

Produkty Drewnochron użyte do tej metamorfozy:
Klomby zostały zagruntowane Lakierobejcą 2 w 1 w kolorze ciemny orzech, podkreślając naturalne usłojenie drewna.


Premierowe odcinki nowego sezonu „Polowania na ogród” można oglądać już od 4.03 na antenie TVN Style w soboty o godz. 15:20
oraz
od niedzieli 12.03 o godz.10:25 na kanale HGTV

Powtórki odcinków:
TVN Style:

Niedziela o godz. 09:00,
Czwartek o godz. 20:20.

HGTV
Niedziela o godz. 10:55,
Poniedziałek o godz. 20:55,
Wtorek o godz. 15:15,
Piątek o godz. 17:50.

Nasze inne marki